2 hodnocení

Dřevěný prsten EBEN

Není žádným tajemstvím, že nejelegantnější věci v životě jsou právě ty nejjednodušší. Tento prsten z kvalitního ohýbaného dřeva Eben je toho důkazem.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Zvolte variantu
1 390 Kč
DONE RENDER+LOGO SNUBNE 7
100% ruční výroba Dřevo: Eben

Není žádným tajemstvím, že nejelegantnější věci v životě jsou právě ty nejjednodušší.

Tento prsten z kvalitního ohýbaného dřeva Eben je toho důkazem.

Prsten o tloušťce 1,2 mm je odborně navrhnutý a ručně vyrobený tak, aby zabezpečil komfort nošení pro každého. Standardní šířka prstenu je 6 mm, ale je možné vyrobit ho i v jiné šířce.

 

Zajímavost:

Ebenové dřevo je synonymem pro eleganci a luxus. Tmavá barva a jemná textura dodávají výrobkům z ebenového dřeva nadčasový vzhled. Díky své pevnosti a odolnosti se využívá pro výrobu kvalitních a trvanlivých předmětů, jako jsou šperky, nábytek a dekorace. S ohledem na jeho ojedinělou krásu, je ebenové dřevo často považováno za jeden z nejprestižnějších materiálů na světě.

 

Technické parametry:

dřevo: eben

šířka prstenu: 6 mm (možno vyrobit i v jiné šířce)

tloušťka: 1,2 mm

Zpět do obchodu