Vše co vás kdy zajímalo o našich prstenech

Jsou prsteny ze dřeva dost pevné?

Ano. Přestože jejich tloušťka je jen 1.2 mm, jsou dostatečně pevné na jakékoliv běžné nošení. Požíváme výhradně tvrdé a odolné dřeviny.

 

Odolávají dřevěné prsteny vlhkosti?

Ano. Jejich vodě-odolná povrchová úprava lakem zajišťuje, že při běžném nošení nedochází k nadměrnému opotřebení. Nedoporučujeme však s prsteny mýt nádobí, plavat a vystavovat jich dlouhodobému přímému vlivu vody.

 

Je možné dřevěné prsteny zvětšit / zmenšit?

Ne. Proto je třeba dbát při objednávání na velikost, kterou si přejete vyrobit. Předejdete tím zvýšeným nákladům na přepravu a výrobu nového prstenu.

Ano, je to možné u prstenů v kombinaci dřevo+stříbro nebo dřevo+zlato. Je ale nutné počítat s kompletní výměnou dřevěné části prstene, a tedy i se zvýšenou cenou za tuto úpravu. Kontaktujte nás pro více info.

 

Dají se dřevěné prsteny opravit?

Ano. Pokud je poškozen pouze lak, není žádným problémem jej znovu obnovit. Kontaktujte nás, domluvíme se na ceně i způsobu opravy.

 

Jsou dřevěné prsteny vhodné jako snubní prsteny?

Ano. Ideálním řešením jsou modely v kombinaci se stříbrným nebo zlatým základem. Tyto prsteny dlouhodobě odolávají i zvýšené vlhkosti a oděrům. Navíc je možné kdykoliv během životnosti lak nebo dřevo obnovit či vyměnit.

Zpět do obchodu