3 hodnocení

Dřevěný prsten PALISANDR KRÁLOVSKÝ

Není žádným tajemstvím, že nejelegantnější věci v životě jsou právě ty nejjednodušší. Tento prsten z kvalitního ohýbaného dřeva Palisandr královský je toho důkazem.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Zvolte variantu
1 390 Kč
DONE RENDER+LOGO SNUBNE 5
100% ruční výroba Dřevo: Palisandr

Není žádným tajemstvím, že nejelegantnější věci v životě jsou právě ty nejjednodušší.

Tento prsten z kvalitního ohýbaného dřeva Palisandr královský je toho důkazem.

Prsten o tloušťce 1,2 mm je odborně navrhnutý a ručně vyrobený tak, aby zabezpečil komfort nošení pro každého. Standardní šířka prstenu je 6 mm, ale je možné vyrobit ho i v jiné šířce.

 

Zajímavost:

Palisandr královský je dřevo, které si získává srdce mnoha lidí díky svému exotickému a neobvyklému vzhledu. Jeho bohatá hnědá barva s červeným nádechem a výrazná kresba dodávají výrobkům z palisandru jedinečný charakter. Toto dřevo se často využívá pro výrobu exkluzivních předmětů s vysokou estetickou hodnotou. Neobvyklá kresba dodává každému kusu osobitý rukopis a originalitu.

 

Technické parametry:                                     

dřevo: palisandr královský

šířka prstenu: 6 mm (možno vyrobit i v jiné šířce)

tloušťka: 1,2 mm

Zpět do obchodu