O nás

JURING

Jsme česko ???????? - slovenská ???????? značka zabývající se ruční výrobou dřevěných prstenů v kombinaci se zlatem a stříbrem. 

Historie značky sahá až do roku 2013 a od té doby se neustále zaměřujeme na vysokou kvalitu a moderní design našich výrobků. Náš tým tvoří vášniví řemeslníci, kteří se specializují na práci se dřevem, stříbrem a zlatem. Jsme hrdí na to, co děláme, a naším cílem je udržet a rozvíjet dědictví spojené se značkou JURING.

100% ruční výroba

Řemeslná zručnost je základem naší výroby. Všechny prsteny pro vás vyrábíme ručně s využitím moderních technologií v naší dílně. Ruční výroba potřebuje svůj čas, aby každý prsten mohl být unikát. Postupně jsme získali dostatečné zkušenosti a praxi, abychom vám mohli předat to nejlepší ve spojení přírodních materiálů a originálních šperků.

Naše dřevo

Dřevo je základ naší tvorby. Má svůj vlastní jazyk a v JURINGu mu nasloucháme již od roku 2013. Prsteny JURING vyrábíme s úctou k lesům, k řemeslu člověka a jeho kreativitě. Naše prsteny posouvají krásu šperků na novou úroveň - dřevo zhmotněné v luxusních prstenech v kombinaci se zlatem a stříbrem.

Kvalita

Naše dřevo pochází od nejlepších dodavatelů na světě. Dřevo z jejich lesů bylo použito i pro výrobu nábytku pro mrakodrap Trump Tower v New Yorku. Dřevo ošetřujeme tak, aby bylo dlouhodobě chráněno proti škrábancům a vlhkosti. Naše prsteny budete nosit a milovat dlouhou dobu - za to dáme ruku do ohně!

 
 
Zpět do obchodu