Zpět do obchodu

Registrace

O nás

JURING

Jsme česko ???????? - slovenská ???????? značka zabývající se ruční výrobou dřevěných prstenů v kombinaci se zlatem a stříbrem. 

Jsme manželé Matúš & Zuzana a v březnu 2021 jsme značku JURING převzali od zakladatelů Juraje a Jiřího. Obnovili jsme její provoz a tvrdě pracovali na tom, abychom mohli pokračovat ve výrobě prstenů v designu a top kvalitě, na kterou jste byli u značky JURING zvyklí již od roku 2013. Dali jsme dohromady perfektní tým šikovných lidí, kteří milují řemeslo, hlavně drobnou práci se dřevem, stříbrem a zlatem.

100% ruční výroba

Řemeslná zručnost je základem naší výroby. Všechny prsteny pro vás vyrábíme ručně s využitím moderních technologií v naší dílně. Ruční výroba potřebuje svůj čas, aby každý prsten mohl být unikát. Postupně jsme získali dostatečné zkušenosti a praxí, abychom vám mohli předat to nejlepší ve spojení přírodních materiálů a originálních šperků.

Naše dřevo

Dřevo je základ naši tvorby. Má svůj vlastní jazyk a v JURINGu mu nasloucháme již od roku 2013. Prsteny JURING vyrábíme s úctou k lesům, k řemeslu člověka a jeho kreativitě. Naše prsteny posouvají krásu šperků na novou úroveň - dřevo zhmotněné v luxusních prstenech v kombinaci se zlatem a stříbrem.

Kvalita

Naše dřevo pochází od nejlepších dodavatelů na světě. Dřevo z jejich lesů bylo použito i pro výrobu nábytku pro mrakodrap Trump Tower v New Yorku. Dřevo ošetřujeme tak, aby bylo dlouhodobě chráněno proti škrábancům a vlhkosti. Naše prsteny budete nosit a milovat dlouhou dobu - za to dáme ruku do ohně!

 

Matúš & Zuzana 

 
 
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení