1 hodnocení

Dřevěný zásnubní prsten JAVOR & zirkon & drcený malachit

Výjimečný přírodní zásnubní prsten vysoké kvality. Je ručně vyrobený z kvalitního ohýbaného javorové dřeva, drceného malachitu a osazený zirkonem velikosti 3,5 mm. 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Zvolte variantu
2 690 Kč
C5 MALACHIT
100% ruční výroba Zásnubní Dřevo: Javor

Výjimečný přírodní zásnubní prsten vysoké kvality.

Je ručně vyrobený z kvalitního ohýbaného javorové dřeva, drceného malachitu a osazený zirkonem velikosti 3,5 mm. 

Prsten o tloušťce 1,2 mm je odborně navrhnutý a ručně vyrobený tak, aby zabezpečil komfort nošení pro každou dámu. Je ošetřen lakem vysokého lesku, který odolává vlhkosti a oděrům.

 

Zajímavost:

Javorové dřevo se vyznačuje jasnou světlou barvou a je synonymem pro kvalitu a jednoduchost. Je ideální pro výrobu trvanlivých předmětů, jako jsou například šperky a zásnubní prsteny, díky své jemné textuře a pevnosti. Kombinace javorového dřeva s dalšími materiály, jako je například kov nebo kameny, může vytvořit skvělý kontrast a dodat výrobkům zajímavý vzhled.

 

Technické parametry:        

dřevo: javor

drcený kámen: malachit

kámen: zirkon velikosti 3,5 mm

šířka prstenu: 6 mm

tloušťka: 1,2 mm

 

Zpět do obchodu