5 hodnocení

Dřevěný prsten OLIVA

Není žádným tajemstvím, že nejelegantnější věci v životě jsou právě ty nejjednodušší. Tento prsten z kvalitního ohýbaného dřeva Oliva je toho důkazem.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Zvolte variantu
1 390 Kč
DONE RENDER+LOGO SNUBNE
100% ruční výroba Dřevo: Oliva

Není žádným tajemstvím, že nejelegantnější věci v životě jsou právě ty nejjednodušší.

Tento prsten z kvalitního ohýbaného dřeva Oliva je toho důkazem.

Prsten o tloušťce 1,2 mm je odborně navrhnutý a ručně vyrobený tak, aby zabezpečil komfort nošení pro každého. Standardní šířka prstenu je 6 mm, ale je možné vyrobit ho i v jiné šířce.

 

Zajímavost:

Olivové dřevo je pro svůj výjimečný vzhled, barvu a texturu oblíbené mezi designéry a řemeslníky. Jeho mimořádná pevnost a odolnost ho činí ideálním materiálem pro výrobu kvalitního nábytku, soch a dalších dekorativních předmětů, včetně našich prstenů. Je to jedno z nejkrásnějších a nejexkluzivnějších dřev na světě, které dodává výrobkům luxusní a jedinečný vzhled.

 

Technické parametry:                                     

dřevo: oliva

šířka prstenu: 6 mm (možno vyrobit i v jiné šířce)

tloušťka: 1,2 mm

Zpět do obchodu