1 hodnocení

Dřevěný prsten JAVOR

Není žádným tajemstvím, že nejelegantnější věci v životě jsou právě ty nejjednodušší. Tento prsten z kvalitního ohýbaného dřeva Javor je toho důkazem.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Zvolte variantu
1 390 Kč
DONE RENDER+LOGO SNUBNE 9
100% ruční výroba Dřevo: Javor

Není žádným tajemstvím, že nejelegantnější věci v životě jsou právě ty nejjednodušší.

Tento prsten z kvalitního ohýbaného dřeva Javor je toho důkazem.

Prsten o tloušťce 1,2 mm je odborně navrhnutý a ručně vyrobený tak, aby zabezpečil komfort nošení pro každého. Standardní šířka prstenu je 6 mm, ale je možné vyrobit ho i v jiné šířce.

 

Zajímavost:

Javorové dřevo se vyznačuje jasnou světlou barvou a je synonymem pro kvalitu a jednoduchost. Je ideální pro výrobu trvanlivých předmětů, jako jsou například šperky a zásnubní prsteny, díky své jemné textuře a pevnosti. Kombinace javorového dřeva s dalšími materiály, jako je například kov nebo kameny, může vytvořit skvělý kontrast a dodat výrobkům zajímavý vzhled.

 

Technické parametry:

dřevo: javor

šířka prstenu: 6 mm (možno vyrobit i v jiné šířce)

tloušťka: 1,2 mm

Zpět do obchodu