6 hodnocení

Dřevěný prsten AMERICKÝ OŘECH

Není žádným tajemstvím, že nejelegantnější věci v životě jsou právě ty nejjednodušší. Tento prsten z kvalitního ohýbaného dřeva Americký ořech je toho důkazem.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Výroba na zakázku Zvolte variantu
1 390 Kč
DONE RENDER+LOGO SNUBNE 3
100% ruční výroba Dřevo: Ořech

Není žádným tajemstvím, že nejelegantnější věci v životě jsou právě ty nejjednodušší.

Tento prsten z kvalitního ohýbaného dřeva Americký ořech je toho důkazem.

Prsten o tloušťce 1,2 mm je odborně navrhnutý a ručně vyrobený tak, aby zabezpečil komfort nošení pro každého. Standardní šířka prstenu je 6 mm, ale je možné vyrobit ho i v jiné šířce.

 

Zajímavost:

Dřevo z amerického ořechu je považováno za jedno z nejkrásnějších dřev na světě díky svému unikátnímu vzoru a barevnosti, která může být od světle hnědé po tmavě hnědou s různými odstíny. Často se využívá i pro výrobu kvalitního nábytku a hudebních nástrojů.

 

Technické parametry:

dřevo: americký ořech

šířka prstenu: 6 mm (možno vyrobit i v jiné šířce)

tloušťka: 1,2 mm

Zpět do obchodu